“Nerde o eski aşklar?”, “Benim sevgilim asla yapmaz!”, “Kocama güvenim sonsuz…” gibi göz bağlarını, kendimizi avutma yöntemlerini artık bir kenara bırakalım. Sözüm ona doğası gereği, şu’su gereği bu‘su gereği aldatan erkeklerin ipliğini pazara çıkarıyoruz! Bize doğuştan bahşedilmemiş ve sonradan muhakkak edinmemiz gereken, aldatma belirtilerini fark edebilmek için gereken tüm bilgileri size bu yazıda sunacağım sevgili dilberler.

Normalde aklımıza gelmeyen, gözden kaçırdığımız ufak ayrıntılardan ipuçları toplamak mümkün.

Şayet arabası varsa, sağ ön koltuğu olabilecek en rahatsız konumda (örneğin; en önde ve en dik pozisyonda) bırakmak gibi bir tuzak kurabilirsiniz. Oturan kişi rahatsız olacak ve koltuğu kendine göre ayarlayacaktır. Tabii bu demek değil ki oraya bir kadın oturdu. Bunu ayırt etmenin de küçük bir püf noktası var elbet! Parfüm kokusunun en kolay sineceği yerin emniyet kemeri olduğunu söylemem sanırım yeterli olur ;)

Aldatan erkeği yakalamanın en iyi taktiklerinden biri yalan söylemeye devam etmesine izin vermektir. Bir noktadan sonra kontrolünü mutlaka kaybedecektir tabii gözünüzün içine baka baka yalan söylemesine tahammül edebilirseniz.

Uzmanlara göre erkeğin cinsel aktivitesinde olağandışı bir fazlalık, aldatıyor olduğunun en belirgin ifadesidir. Sebebiyse, erkeğin yeni ve üstelik yasak olan ilişkisinin verdiği heyecan sayesinde gençleşmesi ve ayrıca, içinde bulunduğu suçluluk duygusunu bastırma eğilimiyle kendisini, karısına/sevgilisine daha çok ilgi göstermek zorunda hissetmesidir.

Futboldan anlamamak bu konuda işimizi zorlaştırıyor zira her erkek mutlaka bir kere eşine ya da sevgilisine arkadaşlarla maçtaydım yalanını söyler, söylemiştir, söyleyecektir. Hangi maçta olduğunu ona sormadan öğrenmek hayrınızadır.

Aldatan erkeği eleverecek en önemli unsur telefonudur. Telefon kurcalamaktan sonuç alınacak dönemleri çoktan geçmişte bıraktık. Maalesef artık bu maymunlar da gözlerini açtılar ve telefonlarında ne arama kaydı ne mesaj bırakmaz oldular. Bu bile başlı başına bir ipucuyken biraz daha emin olmak istiyorum diyorsanız şüphelinin telefonunu alın ve 5 dakikalık bir işlemle kontrol sağlayın. Tabii bu adımdan istifade edebilmek için beraber olduğundan şüphelendiğiniz biri olmalı. Şayet öyle biri varsa, onun telefon kaydıyla kendi numaranızı değiştirin. Artık gönül rahatlığıyla kazanovanın size gönderdiği mesajları okuyabilirsiniz.

Bugün neler yaptın?” gibi basit bir soruya, kahvaltıda ne yediğinden başlayıp şirketin kapısından nasıl girdiğiyle devam ediyorsa ve en küçük detaya kadar ayrıntılı bir bilgilendirme işine girişiyorsa erkek, ortada şüphe çekecek bir durum vardır.

Aldatan erkek, her zamankinden daha detaycı olmaya başlar. Önceleri pek önemsemediği ya da unuttuğu şeyler birden onun için büyük önem arz etmeye başlar. En ufak bir falso vermemek için elinden geleni yapar. Doğum günleri, özel günler gibi tarihleri hiç atlanmaz.
Bu saklambaç yüzünden yavaşlayan sistemi hata vermeye başladığında sizi; ailenizi, uzak akrabanızı, ilkokul arkadaşınızı veya uzakta/şehir dışında olan herhangi birini ziyaret etmeye teşvik edecektir veya bir tatile gitmeye. “Sana da yazık ya 2 senedir tatil yapamıyorsun“, “Yaa İzmir’deki halan nasıl? Ben çok seviyorum onu, bi ziyaret etsen ne sevinir kadıncağız” gibi cümleleri duymanız mümkün. Oltaya gelmeyin!
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Aldatan Erkeği Yakalama Yöntemleri, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Derecelendirme:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Kullanıcı Yorumları


Yorum yapabilmek için Giriş yapın.


Benzer Haberler


14 Mayıs 2014, Yorum Yapılmamış
20 Nisan 2014, Yorum Yapılmamış
04 Mart 2014, Yorum Yapılmamış
17 Şubat 2014, Yorum Yapılmamış
08 Ocak 2014, Yorum Yapılmamış
17 Kasım 2013, Yorum Yapılmamış