Deriyle genelde sert ve asi tarzlarda karşılaşmamıza karşın ellerde asil ve kibar bir hale dönüşüyor. Yeni sezonun sonbahar-kış kreasyonlarında da deri eldivenlerin yeri büyük. Deri eldivenler yıllardır olduğu gibi, uzun, kısa, renkli, zımbalı, desenli, tüylü ya da düz halde güzel ellerinizle buluşmak için raflarda sizleri bekliyor. Üstelik şıklığının yani sıra ellerinizi sıcacık tutmasıyla da sizi kendine aşık edecek.

Mango, her sezon olduğu gibi deri eldivenleri aksesuarları arasına katmış. Hayvan desenli modellerine bayıldım doğrusu. Kurdeleli model 4 farklı renk seçeneğine sahip ve çok şık.
Deri eldivenlerin bedenleri olduğunu ve alırken buna dikkat edilmesi gerektiğini -esneme payı olmadığını- hatırlatırım bu arada dilberler.

Uzun deri eldivenler mükemmel bir nostaljiye sahip. Bu modele eski opera modeli de deniyor. Dirseği geçen modelleri kullanmak zor ancak dirseğe gelmeden biten uzun eldivenler gerçekten çok narin bir yapıya sahip.  Uzun deri eldivenler zımbalı, fermuarlı gibi formlarda da bulunuyor.

Uzun deri eldivenleri nostaljik havasından uzaklaştırmak istediğinizde ise tek yapmanız gereken kat oluşturarak birikmesini sağlamak. 

Zımbalı modeller, kuşkusuz, deri eldivenlerin zarafetini alıp götürüyor. Ancak yine de deri eldivenlerin en çok kullanılan hali.

Bu üç model, kesinlikle, gördüğüm en harika deri eldivenler.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Derecelendirme:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Kullanıcı Yorumları


Yorum yapabilmek için Giriş yapın.


Benzer Haberler


23 Ağustos 2014, Yorum Yapılmamış
11 Mart 2014, Yorum Yapılmamış
09 Mart 2014, Yorum Yapılmamış
01 Mart 2014, Yorum Yapılmamış
28 Şubat 2014, Yorum Yapılmamış
26 Şubat 2014, Yorum Yapılmamış