Her kadın hayallerini kurduğu seks deneyimini yaşamak ister, ancak çoğu kadın için büyük bir hevesle başlayan seks hayal kırıklığıyla sonuçlanabilir. Bu sonuç için genellikle partner suçlu tutulur ancak bir kadın için iyi bir seks kendi vücuduna güvenmekten geçer.

Uzmanlar kadınların seksi en yoğun yaşadığı dönemi 20-40 yaşları olarak belirtiyor. Yaş ilerledikçe ya da uzun birlikteliklerde cinsel istekte azalma ya da kuruma gibi problemler ortaya çıkabiliyor. Bunlar gibi olumsuz faktörler cinselliği bir mecburiyet gibi hissettirmeye kadar ilerleyebilir. Ancak bu gibi durumlar, her iki tarafın da birbirine açık olması, fantazilerini geliştirebilmeleri ve yaşatabilmeleri ve en önemlisi de vücutlarıyla barışık olmalarıyla üstesinden gelinebilecek geçici problemlerden ibarettir.

Cinsel hayatınızı renklendirecek en ateşli seks önerileri aşağıda:

Yaşadığınız şey seks! Yani iki kişi arasında yaşanebilecek en özel şeylerden birisi, herkesle paylaşmadığınız bir şeyi partnerinizle paylaşıyorsunuz. Peki neden çekince yaşıyorsunuz ya da arzularınızı dile getirmekten çekiniyorsunuz? Bunun tek bir sebebi var, yadırganmaktan çekinmeniz. Öncelikle bunun oldukça gereksiz bir çekince olduğunu aklınıza sokmalısınız. Hoşlandığınız ya da partnerinizden istediğiniz şeyleri rahatlıkla ona söylemelisiniz. Bunun, onun da çok hoşuna gideceğini ve onu da rahatlatacağını göreceksiniz.

İyi bir seks için vücut ölçülerinizin 90-60-90 olması gerekmiyor. Vücudunuzu beğenmelisiniz, bu yalnızca seks için  geçerli değil, tüm hayatınız boyunca başarılı olabilmeniz için vücudunuzu beğenmeli ve beğendiğiniz görüntüye kavuşturmalısınız. Yatakta siz kendinizi çekici hissettiğinizde partneriniz de sizi çekici görecektir. Kusursuz olmayan vücutlar da seksten zevk alır ve partnerine zevk verir!

Çoğu çift çocuk sahibi olduktan sonra cinsel hayatlarında bir sönüş olduğunu ifade eder. Bunun çok farklı sebebi olabilse de çoğunlukla bu uzaklık hamilelik sırasında başlar ve bu çiftlerin cinsel problemlerinin temelini erkeğin de doğuma girmesi oluşturur. Bu sahne erkekler için ek de iştah kabartıcı, sekse özendirici bir sahne değildir, çoğu evliliğin cinsel problemler yüzünden bittiği ve bu problemlerin hamilelik ve doğumdan itibaren baş göstermeye başladığı biliniyor. Ancak çiftler aralarındaki arzuyu gerekli noktaya kadar yaşatabildikleri sürece böyle bir sorun yaşamayacaklardır.

Çoğu erkek ya da kadın tarafından sekse yardımcı ürünler kullanmak, bir eksiklik göstergesi olarak algılanır ve insanlar bu tür ürünleri satın almaktan korkarlar. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki bu sizin özel seks hayatınız, ne konuda eksik olduğunuz ya da ne konuda bir yıldız olduğunuz sizden ve partnerinizden başka kimseyi ilgilendirmez. Sekse yardımcı, kayganlaştırıcı gibi ürünler kullanmak, yetememek ya da eksik kalmak gibi şeyleri göstermez. Her kadının çoğunlukla yaşadığı kuruma problemine dahiyane bir çözüm getirir ve seks hayatınızı canlandırır!

En sıklıkla cinsel ilişkiye giren çift, seks hayatı en iyi çift demek değildir. Bu tamamen kişilere göre değişen bir durumdur. Nasıl ki her kişinin cinsel isteğini arttıran noktaları farklıysa, bu zamanlar ya da periyodlar da farklıdır. Başka bir çiftin sizden daha sık seks yaptığını duyduğunuzda bu çiften seks hayatının sizden daha başarılı olduğunu düşünmeyin!

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Derecelendirme:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Kullanıcı Yorumları


Yorum yapabilmek için Giriş yapın.


Benzer Haberler


14 Mayıs 2014, Yorum Yapılmamış
20 Nisan 2014, Yorum Yapılmamış
04 Mart 2014, Yorum Yapılmamış
17 Şubat 2014, Yorum Yapılmamış
08 Ocak 2014, Yorum Yapılmamış
17 Kasım 2013, Yorum Yapılmamış